Olimpiady i turnieje

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap rejonowy

13 grudnia 2019 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie odbył się etap rejonowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Poziom uczestników był bardzo wyrównany. Uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani do Olimpiady. I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Borys Dajnowski ze Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Orła Białego w Biskupcu. Z kolei I miejsce w kategorii szkół średnich zajęła Anna Kobylarz z Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom i z niecierpliwością oczekujemy etapu okręgowego Olimpiady.

Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji Olimpiady:

  • Pani dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych – Małgorzacie Święch-Twarowskiej.
  • Pani Grażynie Dziubani – Kierownikowi Sekcji Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej
  • Pani Annie Gierejczyk z Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Bardzo dziękujemy także nauczycielom, opiekunom uczniów uczestniczących w Olimpiadzie. To dzięki Państwa zaangażowaniu uczniowie mogą cieszyć się z sukcesów w Olimpiadzie! 🙂

Organizacja etapu rejonowego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zapraszamy również do przeczytania i obejrzenia relacji z etapu rejonowego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.
Link do relacji – kliknij!
Serdecznie dziękujemy Olsztyn24 za tę relację!

Odwiedzone 237 razy, w tym dzisiaj 1 razy