Olimpiady i turniejePromocja zdrowia

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Online

Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej przez nas 2 edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Online.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego, współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
Pytania zostały opracowane w dwóch kategoriach:
kat. I – pytania przygotowane na poziomie wiedzy klas 6-8 szkoły podstawowej, przewidziane dla uczniów szkół podstawowych,
kat. II – pytania przygotowane na poziomie wiedzy szkoły średniej, przewidziane dla uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną konkurs realizowany jest z wykorzystaniem narzędzi internetowych (ze strony uczestników wymagany dostęp do Internetu).

Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, wpływu środowiska na zdrowie oraz pierwszej pomocy.

Konkurs realizowany jest w jednym etapie dla wszystkich uczestników. Termin udziału w Olimpiadzie jest ograniczony czasowo do dnia
13 grudnia 2021 roku. Każdy z uczestników może wypełnić ankietę tylko jeden raz.

Przewidzieliśmy wartościowe nagrody dla laureatów oraz drobne upominki dla pierwszych 50 uczestników.

kategoria I – poziom szkoły podstawowej https://www.interankiety.pl/f/ENVPD4gr

kategoria II – poziom szkoły ponadpodstawowej https://www.interankiety.pl/f/2AZBldpA

Odwiedzone 1 651 razy, w tym dzisiaj 1 razy