Działania edukacyjneOlimpiady i turnieje

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Online

Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej przez nas 1 edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Online.
🍎🍐🍑🍒🥕🥦🍍🍇🧅🍅🍓🍓🍈🥛🍹🍠🥒🌶🌽🍒🍓🍏

Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego, współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego i kierowany jest m.in. do uczniów szkół podstawowych w klasach 6-8 oraz uczniów szkół średnich.😀
Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną konkurs realizowany jest z wykorzystaniem narzędzi internetowych (ze strony uczestników wymagany dostęp do Internetu).

Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz pierwszej pomocy.

Konkurs realizowany jest w jednym etapie dla wszystkich uczestników w dwóch kategoriach wiekowych. Termin udziału w Olimpiadzie jest ograniczony czasowo do dnia 18 grudnia 2020 roku. Każdy z uczestników może wypełnić ankietę tylko jeden raz.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 89 527 51 19 bądź mailowy: olsztyn.promocja@pck.pl😀😀😀

Odwiedzone 950 razy, w tym dzisiaj 1 razy