KrwiodawstwoPomoc i wsparciePromocja zdrowia

Honorowi Krwiodawcy oddają krew w regionie

BARTOSZYCE

40 osób oddało honorowo krew na naszej akcji w Bartoszycach😍😍😍 Stan krwi na dzień 22.05.2020 dzięki Wam, powiększył się o 18 litrów❤️❤️❤️❤️ Niech oddających krew będzie jak najwięcej!!!

A dzięki żołnierzom z 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana, liczba zarejestrowanych, niespokrewnionych dawców szpiku powiększyła się dzisiaj o 23 osoby. ❤️💙

Wsparli nas: NSZZ FSG Zarząd Oddziałowy w Kętrzynie, Piekarnia Romanowski, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, RCKiK Olsztyn, 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana, Telewizja Kablowa Bart-Sat Bartoszyce

Dziękujemy😍😍😍

SZCZYTNO

W dniu 22 maja 2020 r. przed halą Wagnera przeprowadziliśmy kolejną akcję poboru krwi. Jak poprzednio, tak i teraz swoją krew dawcy ofiarowali Bartusiowi Pieczyńskiemu.

W takich chwilach mamy świadomość jak ważną rolę w medycynie pełni krew. Jest najważniejszym i niezastąpionym lekiem. W laboratoriach na całym świecie prowadzone są badania nad wyprodukowaniem sztucznej krwi. Pomimo ogromnemu postępowi medycyny jak dotąd nie udało się tego dokonać nikomu. Jedyną taką fabryką na całym świecie jest ludzki organizm. Dlatego apelujemy o oddawanie krwi, ponieważ zasoby w centrach krwiodawstwa w całej Polsce są na krytycznym poziomie. To nic nie kosztuje a życie ratuje.

Podczas dzisiejszej akcji zarejestrowanych zostało 36 osób z pośród których oddało 27 dawców. Łącznie pozyskaliśmy około 12 litrów. Dziękujemy za każdą kroplę i zapraszamy na kolejne zbiórki krwi.

GMINA PŁOŚNICA

W dniu 16 maja krwiodawcy kolejny raz udowodnili, że można na nich liczyć.

Do udziału w akcji przeprowadzonej w świetlicy w Skurpiu zgłosiło się 36 dawców, natomiast krew oddały 34 osoby, co pozwoliło zebrać 15300 ml krwi.

Wszystkim, którzy zechcieli podzielić się tym najcenniejszym i niezastąpionym lekiem dziękujemy za wspaniałe świadectwo odpowiedzialności społecznej.

Odwiedzone 139 razy, w tym dzisiaj 1 razy